W dniu wczorajszym naszą szkołę odwiedził gość z Krus Radzyń Pan Tomasz Sikora. Rozmawialiśmy przede wszystkim o bezpieczeństwie najmłodszych podczas prac polowych jak i podczas aktywnego wypoczynku w czasie wakacji. Uczniowie zostali poinformowani o tym jakie prace mogą wykonywać pomagając swoim rodzicom a jakich kategorycznie powinni unikać.

Pan Tomasz przytoczył najczęstsze wypadki do jakich dochodzi na terenie naszego powiatu z udziałem dzieci. Jednak, żeby nie było tak smutno i pesymistycznie nasz gość przeprowadził konkurs z nagrodami. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali krzyżówki i udali się do swoich klas, aby sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą zdrowia i bezpieczeństwa. Następnie komisja konkursowa zebrała prace i przeprowadziła losowanie nagród.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz Panu Tomaszowi za odwiedzenie naszej szkoły