Antosia urodziła się z niezwykle rzadką chorobą anomalią Ebsteina która skutkuje ubytkiem w przegrodzie międzyprzedsionkowej i międzykomorowej oraz zwężeniem zastawki pnia płucnego.

Jedyna możliwość pomocy to skomplikowana operacja w USA przeprowadzona przez profesora Jose’a DaSilva w UPMC Children`s Hospital w Pittsburghu. Jednak zabieg gwarantujący życie i bezpieczeństwo kosztuje ponad milion złotych.

Profesor nie pozostawił wątpliwości – w klinice Antosia powinna pojawić się niemalże natychmiast. Właśnie dlatego prosimy Cię o pełną mobilizację i przekazanie naszego wołania o pomoc dla naszej małej córeczki!

Antosia uśmiecha się do nas z wielkim zaufaniem. Biegnie za rodzeństwem w poszukiwaniu przygód. Chce robić to, co inne dzieci, a ja wciąż powtarzam, że czegoś jej nie wolno, że musi na siebie uważać. W takim maluszku ograniczenia i bariery rodzą bunt, powodują sprzeciw. Tymczasem, robię to wszystko, by ją chronić. Bo nie wyobrażam sobie, że w naszej codzienności mogłoby jej zabraknąć.

Nie tracę wiary w to, że moje dziecko wygra tę walkę. Razem możemy ją uratować. Błagam cię, bo wiem, że to nie pora na pożegnanie. Proszę, podaruj Antosi szansę na życie…

Rodzice

więcej informacji na temat zbiórki https://www.siepomaga.pl/antosia-bober

oraz na profilu na facebooku https://www.facebook.com/Antosia-Bober-Ma%C5%82e-serduszko-i-wielka-nadzieja-na-%C5%BCycie-103370911768904