XII Konkurs Czytelniczo-Literacki 2026

przez admin

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Konkursie Czytelniczo-Literackim, organizowanym przez CE LECTURA. Konkurs miał na celu przede wszystkim rozwijanie kompetencji czytelniczych, upowszechnianie czytelnictwa oraz promowanie młodych talentów literackich i plastycznych. W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowały dwie klasy. Uczniowie klasy VIII przystąpili do testu sprawdzającego znajomość lektur szkolnych, m.in. „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza oraz…