Wiwat maj, 3 maj…

przez admin

Lekcja patriotyzmu w wykonaniu naszych uczniów. Podniośle, dumnie z hymnem na ustach i podniesioną flagą. Wysłuchaliśmy okolicznościowych wierszy, piosenek oraz krótkiej lekcji historii. Wszystko po to aby przypomnieć sobie co to znaczy Konstytucja i jakim osobom ją dziś zawdzięczamy. Całość uroczystości przygotował Pan Krzysztof Kowalczyk.