I cóż, że bez śniegu…i cóż, że w dzień wolny? Tyle atrakcji na nas w szkole czekało, że w domu zostać to po prostu nie wypadało.
Pani Basia wraz z Panią Amelką przygotowały moc doświadczeń i eksperymentów naukowych podczas których każdy uczestnik mógł zaobserwować inne i ciekawe zjawisko fizyczne. Ba…nawet nie tylko zaobserwować, ale nawet skosztować 😉
Po eksperymentach zaczęło być zuuumbastycznie. Na salę zaprosił nas Pan Michał Szabrański i rozkręcił całe towarzystwo. Wycisnął z nas siódme poty podczas tańców wygibańców.
Jak już wszyscy zgłodnieli udaliśmy się umyć rączki – wiadomo higiena to podstawa, a potem…no pizza!
Każdy uczestnik mógł stworzyć swoją własną według uznania. Kształt, składniki i przyprawy wedle gustu.
Młodsi uczestnicy też dali upust swojej kreatywności i ekspresji pod czujnym okiem pań nauczycielek.
Na koniec całą imprezę rozbujam DJ Kuba 😉
Kto nie był niech żałuje!!!
Poniżej zamieszczamy kilka fotek
