W miniony piątek świętowaliśmy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej w Polsce.
Z tej okazji w naszej szkole Pani Sylwia Dymicka wraz z Panią Urszulą Kubaczyńską zabrały nas
w podróż do przeszłości, pokazując przy tym całą przebytą drogę.

Uczniowie co rusz wcielali się w rozmaite postacie prezentując meandry zaszłości z nutką dowcipu
i krztą żartu – jednak wszystko gustownie, taktownie i z szacunkiem. Były wywiady na żywo, był pokaz mody dla nauczycieli, były wierszyki i tańce. Co chwilę była reklama – kto był, to wie co to antybólo belfra 😉

Były kwiaty, cukierki, życzenia i uśmiechy. Było nawet przesłuchania w sprawie pracy, ale nie sądzę, żeby Eryk był zachęcony po takim zderzeniu z rzeczywistością. Były przemówienia i chwile wzruszenia, i zadumy – wszystko to za sprawą pokazu slajdów z nauczycielami z dawnych lat oraz tych obecnie uczących w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością i wspólne świętowanie tego dnia.

Wszystkim nauczycielom życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej, dużo radości oraz satysfakcji na co dzień, determinacji i cierpliwości oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Poniżej krótki filmik oraz kilka zdjęć z uroczystości.